Музичка секција

Школски хор "Михјло Пупин" броји тридесет чланова. Чланови хора су ученоцiи од првог до четвртог разреда. Пробе хора се одржавају два пута недељно у вечерњим сатима.
Хор води Ева Видец, професор музике.

Хор постоји да би увеличавали школске приредбе:
  •   прославу школске славе Светог Саве
  •   прославу дана школе
  •   приредбе поводом испраћаја матураната.
У оквиру музичке секције прикључују се и ученици који свирају на различитим инструментима.
Репертоар музичке секције је разноврстан: класичне композиције, духовна дела, народно сваралаштво, забавна музика, зависности од теме коју обрађује драмска секција.
Успешну сарадњу имамо и са академским хором :"Luventas", коју води професорка Хермина Гуга Сарка. Чланови наше музичке секције певају и у том хору. Музичка секција је присутна у нашој школи да би ученици заволели ову уметност и развили осећај за музику и општу културу.

Ева Видец, професор мизике

Мултимедија

Обавештења

Како до школе?

QR Code наше локације

Санација крова

Радови ученика

Школа без насиља

skola bez nasilja 1

Futer

Powered by Joomla!®. Designed by: download free joomla themes budget hosting Valid XHTML and CSS.