Успеси и награде

Информатор - HU

Филм на мађарском језику

са преводом на српски језик

Iskolánkat bemutató videó

magyar nyelven

Јавне набавке

ФТН пише за нас

Изузетан успех наших ученика

На 8. државном такмичењу из Мултимедија, одржаном 9. априла ове године у Београду наши ученици су постигли изузетан успех у појединачном и укупном пласману школа.

Ученик Момир Пешић је освојио 1. место и златну медаљу, ученик Немања Гуњ је освојио похвалу  заузевши 5. место, а Стефан Матковић је освојио похвалу пласиравши се на 7. место у конкуренцији 44 ученика из целе Србије.

Екипа наше Школе у саставу Момир Пешић, Немања Гуњ и Стефан Матковић освојила је 1. место у укупном пласману школа у конкуренцији 16 школа из целе Србије.

Њихов ментор, проф. Игор Иванов, освојио је 1. место у конкуренцији 19 ментора.

На 8 досадашњих такмичења освојили смо укупно 7 медаља и то чак три златне, три сребрне и једну бронзану медаљу.

Ментор

Игор Иванов

Гигатрон је био спонзор приликом доделе награда за ђака генерације, школске 2016/2017. године

Мултимедија

Обавештења

Како до школе?

QR Code наше локације

Санација крова

Радови ученика

Школа без насиља

skola bez nasilja 1

Пријава корисника

Futer

Powered by Joomla!®. Designed by: download free joomla themes budget hosting Valid XHTML and CSS.