Изузетан успех наших ученика

На 8. државном такмичењу из Мултимедија, одржаном 9. априла ове године у Београду наши ученици су постигли изузетан успех у појединачном и укупном пласману школа.

Ученик Момир Пешић је освојио 1. место и златну медаљу, ученик Немања Гуњ је освојио похвалу  заузевши 5. место, а Стефан Матковић је освојио похвалу пласиравши се на 7. место у конкуренцији 44 ученика из целе Србије.

Екипа наше Школе у саставу Момир Пешић, Немања Гуњ и Стефан Матковић освојила је 1. место у укупном пласману школа у конкуренцији 16 школа из целе Србије.

Њихов ментор, проф. Игор Иванов, освојио је 1. место у конкуренцији 19 ментора.

На 8 досадашњих такмичења освојили смо укупно 7 медаља и то чак три златне, три сребрне и једну бронзану медаљу.

Ментор

Игор Иванов

Мултимедија

Обавештења

Како до школе?

QR Code наше локације

Санација крова

Радови ученика

Школа без насиља

skola bez nasilja 1

Пријава корисника

Futer

Powered by Joomla!®. Designed by: download free joomla themes budget hosting Valid XHTML and CSS.